ogłoszenia Duszpasterskie

I Niedziela Wielkiego Postu

– 18 lutego 2024 r.

1. Rozpoczęliśmy okres Wielkiego Postu. Zapraszamy na nabożeństwa związane z tym czasem – Gorzkie Żale wraz z kazaniem pasyjnym, o siedmiu ostatnich słowach Jezusa na krzyżu, w każdą niedzielę o godz. 15.30 i Drogę Krzyżową z rozważaniami przygotowanymi przez dzieci o godz. 16.30 oraz dla młodzieży i dorosłych o godz. 17.30.

2. Dziękujemy S. Halinie za wielkopostny wystrój ołtarza.

3. W przyszłą niedzielę obchodzimy Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami, Dzieło Pomocy „Ad Gentes”. Ofiary złożone do puszek przeznaczone są na ten cel.

4. Dziękujemy za ofiary na rzecz pomocy Ukrainie. Zebraliśmy kwotę 615 zł. Ofiary zostały przekazane dla Caritas Polska.

5. Zapraszamy do przekazania swojego 1.5 procenta na Parafialny Zespół Caritas oraz do włączenie się w akcję Caritas, poprzez przynoszenie produktów spożywczych z długim terminem oraz środków czystości, które można składać do koszy znajdujących się w kościele.

6. Zapraszamy do zakupu „Gościa Niedzielnego”

7. W tym czasie pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej ś.p. Michała Ryszarda Sobotę, Melanię Witek oraz Zofię Domarecką powierzajmy ich miłosierdziu Bożemu…