ogłoszenia Duszpasterskie

Ogłoszenia Duszpasterskie

XXV niedziela zwykła – 24 września 2023 r.

  1. W tym tygodniu wraz z całym Kościołem obchodzimy, w piątek Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała – odpust w Grabowie nad Pilicą, w niedzielę św. Teresy od Dzieciątka Jezus – odpust w Dobieszynie.

  2. Zapraszamy na Pielgrzymkę Kółek Żywego Różańca do Wysokiego Koła 7 października. Wyjazd o 9.00 sprzed kościoła. Zapisy w zakrystii. Pozostało sporo wolnych miejsc.

  3. W środę wyjeżdżamy na pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej. Wyjazd o godz. 6.30

  4. W przyszłą niedzielę na Mszy Św. o godz. 10.15 poświęcimy różańce dzieciom przygotowującym się do I Komunii Św. A po Mszy św. rodziców zapraszamy na spotkanie.

  5. Również w przyszłą niedzielę zapraszamy pielgrzymów do Włoch na Msze Św. w ich intencji o godz. 16.00 i na spotkanie integracyjne w Domu Parafialnym.

  6. Przyszła niedziela to zarazem początek miesiąca poświęconego Matce Bożej, kiedy będziemy wspólnie odmawiać różaniec. W niedzielę o godz. 15. 30, a na tygodniu o godz. 17.00. Dzieciom będziemy rozdawać naklejki. Osoby, z największą frekwencją zostaną nagrodzone.

  7. Do domu Sióstr zostały zamówione drzwi wejściowe, które wymagają wymiany.

  8. 13 października do godz. 11 będzie wywóz elektrośmieci – sprzęt RTV i AGD, np. pralki, telewizory, komputery). Można przywozić zużyty sprzęt i składać z tyłu kościoła w wyznaczonym miejscu. Odzysk surowców pochodzących z demontażu wspiera projekty misyjne Kościoła. Lista rzeczy, które można składać znajduje się w zakrystii.

  9. Dziękujemy za indywidualne ofiary: pewna Rodzina 500 zł, Dominika i Michał Frączek 200 zł, Jan Świerczyński z Magnuszewa 300 zł. Na opał złożyliście kwotę w wysokości 10.700 zł. Bóg zapłać za ofiarność.

  10. Zapraszamy do lektury „Gościa Niedzielnego”