ogłoszenia Duszpasterskie

NA IV NIEDZIELĘ PO WIELKANOCY

21.04.2024

⦁             Dziś przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza, modlimy się szczególnie o powołania kapłańskie, misyjne i do życia konsekrowanego

⦁             W czwartek swoje imieniny przeżywa Ks. Bp Marek Solarczyk – Pasterz naszej diecezji, ogarnijmy go w tym dniu modlitwą.

⦁             Ks. Tomasz organizuje wyjazd na Lednicę, czyli spotkanie młodzieży z całej Polski. Wyjazd jest 1 czerwca, czyli w sobotę. Zapisy u Patrycji Miśkiewicz i księdza Tomasza. Młodzież = osoby od 7 klasy

⦁             Tradycją polską jest piesza pielgrzymka na Jasną Górę, Zachęcamy wszystkich parafian do udziału z grupą nr. 18 idąca z Kozienic od 4 sierpnia do 13 sierpnia. W tym roku na pielgrzymi szlak wychodzi ksiądz z naszej parafii.

⦁             W przyszłą niedzielę po Mszach Świetych Parafialny Zespół Caritas organizuje charytatywny Kiermasz Ciast i innych słodkości dla Pana Mariusza Siarniewicza. Jeżeli ktoś chciałby się włączyć w akcje i upiec coś od siebie to proszę o zgłaszanie się do Moniki Kwiatkowskiej z Osiemborowa  bądź Kamili Nadolnej z Wilczkowic Dolnych.

⦁             Bożemu miłosierdziu polecajmy: ks. kan. Floriana, Kazimierza Witka oraz Alicję Dybcio