BOŻE NARODZENIE – 25 grudnia 2023 r.

BOŻE NARODZENIE – 25 grudnia 2023 r.

1. Dzisiaj Boże Narodzenie. Cieszymy się waszą obecnością, Drogich Parafian i Gości. Wyrażamy ogromną wdzięczność wszystkim, dzięki którym Święta w tym roku miały wyjątkową oprawę:

– służbie liturgicznej wraz z opiekunem ks. Tomaszem

– Scholom parafialnym za wspólne kolędowanie i posługę na Mszy Św. wraz z opiekunkami Siostrami Stanisławą i Krystyną.

– dziękujemy za na ręce s. Haliny za wystrój kościoła

– darczyńcom choinek: Panom Ragusowi

– Na ręce Antoniego Szostaka dziękuję twórcom żywej szopki oraz za obsadzenie choinek i ubranie światełek w kościele: Grzegorzowi Szostakowi, Łukaszowi Wachnikowi, Grzegorzowi Seremakowi, Krzysztofowi Kocykowi, Danielowi Matysiakowi, Sylwestrowi Kwiatkowskiemu, Sebastianowi Supłowi, Piotrowi Figlewiczowi

– na ręce Magdy Szostak dziękuję Paniom, które zajęły się wystrojem szopki: Annie Drożdż, Justynie Kocyk, Agnieszce Wachnik, Weronice Szostak, Edycie Supeł, Agnieszce Kowalskiej, Karolinie Kocyk

– Ofiarodawcom zwierząt: Ryszardowi Smykiewiczowi, Jerzemu Wachnikowi, Markowi Witkowskiemu, Krystianowi Rybarczykowi, Maciejowi Lewandowskiemu i za słomę Michałowi Frączkowi.

– dziękujemy za żywego Pana Jezuska, dzieciom, które były aniołkami.  To tylko te osoby, które najwięcej poświęciły czasu. Ale tych osób jest coraz więcej. Parafia to rodzina i ufamy, że coraz więcej osób będzie się angażowało, aby nasza parafia tętniła życiem.

1. Jutro zapraszamy Was na wspólne kolędowanie o godz. 17.00

2. 6-go stycznia po raz kolejny odbędzie się Orszak Trzech Króli. Rozpoczniemy o godz. 11.00 jasełkami w kościele. Zapraszamy do czynnego uczestnictwa w Orszaku w przebraniu. Uczestnicy dostaną korony i śpiewniki.

3. Pożegnamy Stary Rok wraz z ks. Biskupem Markiem Mszą Św. o godz. 16.00, uwielbimy Boga za każde dobro, a potem będziemy witać Nowy Rok jako miasto.

4. Bóg zapłać za wszelkie dobro, jakiego doświadczamy od Was.