Spotkania małżeńskie

* szczęściu Twojego małżeństwa,
* szczęściu Twoich dzieci,
*poprawieniu relacji ze współmałżonkiem
* lepszej komunikacji ze współmałżonkiem i dziećmi,
a przede wszystkim na pogłębieniu i zbudowaniu trwałej więzi z Bogiem
w Waszej rodzinie, to nie czekaj, aż będzie „ŹLE”!

Zapraszamy Cię już dziś na comiesięczne spotkania małżeńskie
do naszej parafii.

Przyjdź, zobacz, przekonaj się sam!

Twój mąż lub żona, nie chcą, nie są gotowi, żeby przyjść?- przyjdź sam/sama później opowiedz jej/ jemu jak było i może zachęcisz do pójścia na następne spotkanie razem!

Spotkania małżeństw, odbywają się raz w miesiącu.
Powstały one z inicjatywy Księdza Proboszcza Krzysztofa Dukielskiego. Rozpoczęły się tuż po nawiedzeniu naszej parafii przez obraz Świętej Rodziny podczas Jerycha Rodzin w diecezji radomskiej.
Spotkania prowadzone są przez psycholożki: Panią Annę Ostatek oraz od niedawna także przez Panią Agnieszkę Myrtę.

Poruszana tematyka dotyczy relacji małżonków, pogłębienia ich więzi i relacji z dziećmi i Bogiem.
Spotkania prowadzone są w formie wykładów łączonych z indywidualnymi ćwiczeniami (z zachowaniem pełnej dyskrecji- wyniki ćwiczeń i materiały są tylko dla małżonków. Małżonkowie wykonują ćwiczenia na udostępnionych materiałach i zachowują je dla siebie). Podczas spotkań często wywiązuje się dyskusja, podczas której uczestnicy wymieniają się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami z pozostałymi. Wszystko dzieje się w pełnej wolności, jeżeli nie chcesz, nie musisz się wcale odzywać podczas spotkania.

Czym się różnią te spotkania od internetowych webinariów, szkoleń, warsztatów dostępnych w internecie ??
U nas zawsze możesz napić się pysznej kawy lub herbaty dodatkowo skosztować kilka przyjemnych kalorii, a do tego wszystkiego dostajesz w gratisie pełną opiekę nad Twoimi dziećmi w trakcie trwania spotkania. Dziećmi zajmują się fantastyczne animatorki m.in.: Weronika, Justynka, Ola Dzieci mają zapewniona świetną zabawę, konkursy, gry, rozgrywki w piłkarzyki i….. oczywiście słodkie i słone przekąski.

Jakie są minusy- jest jeden- złamane zasady co do ilości zjadanych słodyczy- jesz tyle, ile chcesz!