ogłoszenia Duszpasterskie

NA VI NIEDZIELĘ PO WIELKANOCY

1. Dziękujemy za pięknie wystrojone figurki przydrożne i za śpiew litanii. Zachęcamy do jak najliczniejszego uczestnictwa.

2. Jutro zapraszamy na spotkanie Rady Duszpasterskiej na godz. 19.00

3. Dzieci przygotowujące się do I-Komunii Świętej zapraszamy po odbiór strojów 7 maja (wtorek) od godz. 16.00, a na próbę przed uroczystością 9 maja (czwartek) o godz. 18.20.

4. W przyszłą niedzielę zapraszamy na spotkanie po Mszy Św. o godz. 16.00 Wspólnotę Duchowych Niewolników Maryi

5. Zapraszamy uczniów klas 8 na Mszę Świętą z indywidualnym błogosławieństwem w niedziel godz 12.00

6. W przyszłą niedzielę ruszają zapisy na pielgrzymkę do Św. Lipki, Malborka, Stoczka Warmińskiego i Gietrzwałdu w dniach 18/19 czerwca. W zależności od ilości osób, przy pełnym autokarze koszt wyniesie 470 zł. Przy zapisach obowiązuje zaliczka 100 zł.

7. Parafialny Zespół Caritas serdecznie dziękuje wszystkim ofiarodawcom, którzy w ubiegłą niedzielę wsparli Mariusza Siarniewicza podczas kiermaszu. Dzięki Waszej hojności udało się zebrać na rehabilitacje i dalsze leczenie prawie 14 tys. zł. Bóg zapłać.

8. Bóg zapłać za ofiary na utrzymanie kościoła Rodzinie Cwyl z Przydworzyc 300 zł oraz Marii Dymińskiej z Wilczkowic 300 zł, NN 100 i NN 200.