ogłoszenia Duszpasterskie

NA UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚW.

1. Dzisiaj dzieci z IV klasy przeżyły rocznicę I Komunii Św. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tej pięknej uroczystości. Dziękujemy za duchowe i organizacyjne czuwanie siostrze katechetce Stanisławie. Dziękujemy rodzicom dzieci rocznicowych za skoszenie trawy i uprzątnięcie placu wokół kościoła.

2. Dzisiaj na godz. 17.00 zapraszamy wszystkich ministrantów i tych, którzy chcieliby zostać ministrantami na ognisko w Domu Parafialnym.

3. Jutro Święto NMP Matki Kościoła, Msze Św. o 7.00, 9..00 i 17.30

4. W naszej parafii odbędą się rekolekcje „33 DNI DO JEZUSA PRZEZ MARYJĘ”. Rozpoczęcie rekolekcji nastąpi 21 maja we wtorek na Mszy Św. o godzi 17.30. Zachęcamy do udziału.

5. 22 maja w środę na godz. 18.30, zapraszamy na Krąg Biblijny.

6. W przyszłą niedzielę będziemy gościli małżeństwo Asię i Michała, którzy podzielą się z nami świadectwem życia i poprowadzą warsztaty. Informacje u Agnieszki i Łukasza Wachników oraz na plakatach w gablotach.

7. 10 czerwca wyjeżdżamy z dziećmi, które brały udział w roratach do parku trampolin. 19 dzieci nie opuściło rorat ani razu. A 10 tylko raz. Informacji, kto jest na liście nagrodzonych dzieci udziela s. Stanisława.

8. Przygotowujemy pielgrzymkę rowerową na Jasną Górę w dniach 11-13 lipca. Zapisy od 2 czerwca. Więcej informacji u Magdaleny Szostak i Anny Dróżdż.

9. Dziękujemy za ofiary te na tace i indywidualne. W tym tygodniu: ofiarę na kościół złożyła: Anastazja Zielińska 100 zł, mieszkańcy Trzebienia 495 zł, NN 200 zł. Bóg zapłać.