ogłoszenia Duszpasterskie

XVI Niedziela zwykła – 21 lipca 2024 roku

1. W czwartek przypada wspomnienie św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących – dzisiaj po Mszach św. będzie poświęcenie pojazdów mechanicznych, rowerów. Ofiary złożone przy tej okazji są przekazane na zakup pojazdów dla misjonarzy.

2. Z okazji imienin ks. Proboszcz zaprasza dzisiaj na grilla parafialnego od godz. 17.00. A w czwartek przez cały dzień na ciasto i kawę. Zapraszamy wszystkich, niech to będzie okazja wspólnego spotkania.

3. Bóg zapłać za składane ofiary te na tace i indywidualne z których realizujemy inwestycje. W tym tygodniu ofiarę indywidualną złożyli: Jan Marchewka 200 zł, Zenona Rokicińska 200 oraz pielgrzymi do Gietrzwałdu i Św. Lipki 1640 zł. Bóg zapłać.

4. Pani Stanisława z Dębowoli znalazła portfel. Znajduje się on u ks. Proboszcza.

5. Zapraszamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, którego można nabyć u ministrantów przed kościołem.

6. Bożemu miłosierdziu polecajmy ś.p. Włodzimierza Stysiaka i Wiesława Witkowskiego…